RADYO ŞAMPİYON

YÖNETİM
MİSYON…
Radyo Şampiyon Marmara bölgesinde geniş yayın alanı ile, reklam veren firmalarına ve dinleyenlerine kaliteli bir imüzik yayını sunmayı amaçlar.
1993 yılından itibaren yapılan tüm araştırmalarda Radyonuz ŞAMPİYON, bölgede 25 yıldır liderliği elinden bırakmıyor. ŞAMPİYON ‘u her araştırmada birinciliğe taşıyan siz ŞAMPİYON dinleyicilerimize, sonsuz teşekkürler..
RADYO ŞAMPİYON başarısının ilk sinyalini, 14 Eylül 1993 tarihinde vermiştir. Günümüze kadar geçen süre içerisinde gerek teknik gerek yayıncılık adına tüm gelişmelerin yakın takipçisi olmuş, ulusal ve bölgesel birçok kurum ve kuruluşlardan aldığı başarı ödülleri ile gelişimine devam etmektedir.
5 KW’lık yeni nesil transistorlü vericisi ve kesintisiz güç kaynakları kullanarak 24 saat birbirinden farklı programlar ile canlı yayın yapan RADYO ŞAMPİYON bu anlamda Bursa’nın “En güçlü ve Bölgesel Radyo İstasyonu” olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.
Yayınlarını 89.5FM bandı ile marmara bölgesine   www.radyosampiyon.com.tr adresi ve cep telefon uygulamarıyla Türkiye ve tüm dünyaya gerçekleştirmektedir.
“Ulusal ve Yerel” bazda, 1.326 radyo arasında yapılan tüm resmi dinlenirlik ölçümlerinde kendi müzik dalında, Türkiye 8.’liği unvanına layık görülmüştür. Sesinin ulaştığı “Bölgesel Yayın” ağında ise açık ara farkla 1. seçilerek, ŞAMPİYON’luğunu ilan etmiştir.
Sesi ve müziği ile toplumun her kesimini kucaklayan RADYO ŞAMPİYON, ulaştığı dinleyici kitlesi ile nihai tüketicilerin marka, ürün ve hizmet tercihlerine ışık tutmaktadır. RADYO ŞAMPİYON markayı, ürünü ve hizmeti hedefe ulaştıran “en kestirme ve güvenilir” yoldur.
Başarılı çalışmalara beraber imza atmak dileğiyle…


I am message box. Click edit button to change this text.